Зимові візерунки

Сипле зимонька святами та радує малят веселими забавами. Весело в бібліотеці для дітей взимку.

Тут проходять найчарівніші свята, відбуваються чудеса, дива, багато різних, ні з чим незрівнянних розваг!

Саме такі дива трапилися 13 грудня у центральній міській бібліотеці для дітей на веселій каруселі «Зимові візерунки».

Розпочав свято мудрий Цвіркун, який любить не тільки повчати, а й гратися та веселитися. З великим задоволенням діти слухали, як святкували новорічно-різдвяні свята в різних регіонах України. Також дізналися багато нового про традиції та обряди зимових свят.

А далі на дітлахів з особливими потребами та їх батьків МГО «Віра», відвідувачів бібліотеки чекала справжня подорож до зимової казки.

Персонажі казок Мальвіна, П’єро, Буратіно, лисиця Аліса та кіт Базиліо ожили та вирушили разом з дітьми в чарівну і дивовижну пригоду. Маленькі глядачі не лише спостерігали за пригодами казкових героїв, а разом зі Святим Миколаєм у теплій сімейній атмосфері грали у цікаві ігри, естафети, відгадували загадки, читали вірші.

Весело проходив час розваг. Діти танцювали танець «Веселих качат», співали пісню «У лісі, лісі темному», малювали Сніговика, складали гірлянду, змагалися в іграх «Сніжки», «Збери Сніговика», «Мишоловка»…

Яскраві костюми, ігри, пісні, щирі посмішки дітей, неповторна атмосфера доброзичливості панували у святковому залі.

Після щирих привітань та казкового дійства на дітлахів чекали подарунки від святого Миколая та Санта Клауса… На завершення малюки пообіцяли, що обов’язково будуть слухняними протягом наступного року та старанно вчитимуться.

Зима – чудова, весела, дивовижна пора. І всі герої сподіваються, що новий 2020 рік обов’язково принесе кожному в оселю любов, милосердя, добро, здоров’я, щастя і мир!

Свято відбулося за підтримки міського голови С. Цапюка та в рамках реалізації Проекту «Платформа 3D: добро, довіра, досвід», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування ЄС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.