Зимові канікули в бібліотеці – це класно!

Читачі-діти разом з батьками залюбки відвідують Центральну міську бібліотеку для дітей ім.Ю.Гагаріна, де мають змогу вибрати цікаві книжки, ознайомитися з виставками-інсталяціями та фотозонами, переглянути мультфільми.

А ще на маленьких відвідувачів бібліотеки завжди чекають цікаві ігри, вікторини, майстер-класи, розваги.

Саме в ці дні, коли трапляються дива, бібліотечні працівники підготували для наших дітей цикл заходів «Новорічне мереживо».

У перші дні Нового року бібліотекарі запросили дітей у світ дивовижної казки, подарували яскраві та радісні враження, позитивні емоції під час зимового калейдоскопа «А зима буває різна – біла, радісна і грізна», каравану історії «Свята казкової зими», віртуальної гостини «Де живе дід Мороз?», новорічного балаганчика «Магія новорічно-різдвяних свят» та ін.

6 січня, напередодні Різдва, бібліотекар читальної зали привітно зустрічала своїх читачів на новорічному балаганчику «Магія новорічно-різдвяних свят». Діти дізналися про походження свята Різдво, як його святкували наші предки і як його святкують в різних країнах світу. А ще, відбувся майстер-клас з приготування святкової вечері: куті, пирогів та узвару. Діти дізналися, що традиційні страви для святої вечері, голодної куті, Щедрого вечора дещо різняться між святами. 12 страв на Святвечір повинні бути пісними, а саме Різдво – із шинкою, ковбасою … Тож цікаво було почути та побачити як їх готують.

Завершився захід іграми та розвагами: «Збери сніжки», «Пантоміма», «Новорічні асоціації», «Сніговик», «Маска, маска – хто ти?».

Іншого дня дітвора відвідала неймовірний захід – зимовий калейдоскоп «А зима буває різна – біла, радісна і грізна». Атмосферу справжнього свята, де лунав веселий дитячий сміх, створювали жарти, різноманітні ігри, конкурси та розваги. Також відбулося голосне читання новорічних казок та огляд нових книг під девізом «В Новий Рік з новою книгою!».

Діти отримали цікаву та пізнавальну інформацію, пригощалися чаєм та солодощами.

Зимові канікули в бібліотеці – це завжди корисно, весело і цікаво! А головне – це Любов, Затишок і Книги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.