1

Зимонько, прощавай, весну – красну зустрічай

Бібліотекарі центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю. Гагаріна закликали своїх маленьких читачів та їх батьків впустити весну в серце, відчути новий прилив сил, радість буття та віру в краще під час свята проводів зими «Зимонько, прощавай, весну красну зустрічай!», яке відбулося 21 та 22 лютого в рамках проекту «ДоброДій», підтриманого Міжнародною організацією з міграції (МОМ) та профінансованого Європейським Союзом.

Веселе, життєрадісне, гумористичне театралізоване дійство відвідало понад 70 дітей та їх батьків, в т.ч діти із сімей внутрішньо-переміщених зі сходу України осіб, учасників АТО, діти з інвалідністю.

Ніхто у залі не зміг втриматися від сміху, шквалу радісних емоцій, запальної, позитивної енергетики бібліотекарів, які постали перед глядачами у яскравих костюмах казкових персонажів.

Щира, турботлива, зігріваюча душу спокоєм та теплом Весна в ігровій формі розповіла дітям багато цікавого про весняні свята та традиції.

Її сестра Зима – напрочуд добра, згодна поступитися місцем Весні – не стала погрожувати хуртовинами та буревіями, взяла свою валізу та й полинула до наступного року.

Капосниця, пустунка Баба Яга смішила і дітей, і дорослих щохвилини.

Хвалькуватий сміхотун-Карлсон залучав малечу до запальних танців та ігор.

А коли до зали залетів Теплий Вітер, дійсно, повіяло весняним теплом та радістю, адже не з пустими руками з’явився Вітер, він приніс усім діткам вівсяники – символи сонечка і весни.

Звичайно, жоден захід у дитячій бібліотеці не проходить без участі юних талантів нашого міста. Цього разу свято прикрасила мініатюрна та гнучка Еліна Бесараб, яка виконала сучасний молодіжний танець з елементами King Tut.

Останні хвилини бібліотечного дійства також порадували дітей та їх батьків, адже далі на всіх чекало колективне фото на згадку та подарунки кожній дитині – календарики і екологічно чисті, безпечні, надійні та довговічні дерев’яні конструктори. Це універсальні навчальні посібники, які розвивають дрібну моторику рук, пам’ять, мислення, фантазію, а також багато інших навиків, і будуть корисні дитині у подальшому житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.