«Зима-чарівниця» – майстер-клас з квілінгу

Ось на календарі вже 1 грудня і настала найхолодніша пора року – зима, час хуртовин і сильних морозів. Але, незважаючи на це, для багатьох вона є улюбленою порою року.

Скільки приємних моментів може принести нам вона! І один з них – це сьогоднішня година спілкування «Зима-чарівниця», що відбулася в центральній міській бібліотеці ім. О.Пушкіна в рамках проекту «Добродій», на яку завітали користувачі бібліотеки студенти Комунального вищого навчального закладу “Олександрійський коледж культури і мистецтв”.

Під час заходу присутні мали можливість послухати вірші про зиму, побачити і відчути красу природи у відео «Зимняя сказка», «Серебристые снежинки», «Зима волшебница» та ін.

В теплій та дружній атмосфері пройшов і майстер-клас з квілінгу, на якому присутні навчилися робити новорічну сніжинку. Ця чудова прикраса допоможе створити святковий антураж і зануритися в передноворічні клопоти. Таким виробом можна прикрасити листівку, коробку з подарунком, подарувати в якості новорічного сувеніра.

До створення сніжинки молодь підійшла творчо та з любов’ю. Під керівництвом бібліомайстрині, з-під старанних пальчиків наших користувачів виходили прекрасні сніжинки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.