1

Зустріч з відомим українським письменником, журналістом Остапом Дроздовим

12 жовтня, гарного осіннього дня, в затишній читальній залі Центральної міської бібліотеки ім. О.Пушкіна, відбулася зустріч з відомим українським письменником, журналістом, незмінним автором та ведучим програми «Прямим текстом» та авторського хард-ток-шоу Drozdov на телеканалі ZIK – Остапом Дроздовим!

Остап – один із найуспішніших журналістів Західної України. Працює у професійній журналістиці з 1998 року. Починав у легендарній газеті «Поступ». З 2003 року — заступник головного редактора західноукраїнського тижневика «Аргумент-Газета». У 2005 році очолив перший аналітичний тижневик Львова «Аргумент Влада». У 2010 році Остап Дроздов був запрошений на новостворений телеканал ZIK, де став обличчям каналу. У 2012 та 2013 роках отримав статуетку «Люди Львова Золотий Лев» як найкраща інформаційно-аналітична програма року. У 2012 році визнаний найвпливовішим журналістом Львова. У 2014 році з’являється авторське хард-ток-шоу Drozdov. За весь час журналістської роботи гостями Остапа Дроздова стали чи не всі топ-особистості країни, це і артисти, і співаки, і громадські діячі. У 2015 році отримав премію «Люди Львова» за вагомий внесок у розвиток суб’єктивної авторської журналістики».

У 2016 році Остап Дроздов видав свою перший роман-вибух під назвою «№1» та визнаний Людиною-Брендом. У 2017 році видає роман «№2».

На зустрічі автор розповів, про що саме йдеться у його романах «№1» та «№2», про головні теми, які в них закладені. Розповів, про те хто є головним персонажем романів – це «Країна як така. Не У, а просто Країна, яка то мотивує, то дратує, то зачаровує, то обурює, то ощасливлює, то виштовхує. І що би не переживали персонажі роману в приватному житті, усе одно вони гостро відчувають крижаний подих Країни, від якої нікуди не дітися і яку ти мусиш полюбити навіть усупереч…».

Презентацію книги змогли відвідати усі охочі. Присутні спілкувалися з письменником, задавали йому запитання.

Презентація письменника перейшла у щиру і душевну зустріч із олександрійцями.

По завершенні зустрічі для всіх охочих Остап Дроздов провів автограф-сесію.

Книги Остапа Дроздова романи-вибухи “№1” та “№2” чекають на полицях бібліотек своїх прихильників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.