Зустріч з відомим українським письменником С.Процюком

29 вересня на творчу зустріч завітав до Олександрії, а саме до Центральної міської бібліотеки ім. О.Пушкіна, відомий сучасний прозаїк, поет, есеїст, кандидат філологічних наук Степан Васильович Процюк.

Майстра слова радо зустріли користувачі бібліотеки, учні та вчителі шкіл міста, а також поціновувачі творчості цього відомого українського письменника.

Степан Васильович – автор 25 книг, лауреат багатьох літературних премій. Його твори перекладені кількома іноземними мовами.

Письменник займає особливу нішу в сучасній українській літературі, його справедливо називають майстром психологічної прози, а Василь Шкляр жартує, що Степан – український Фрейд.

І справді, цей жанр йому добре вдається. Експресіонізмом просякнуті не лише тексти галичанина Степана Процюка, а й усе його єство – така енергетика здатна збити з ніг. Це відчули на собі всі присутні, які прийшли на зустріч із письменником.

Після зустрічі присутні в залі мали можливість переглянути книжкову виставку творів Степана Васильовича, придбати книги автора та отримати автограф.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.