Зустріч з сучасними письменниками: Лесею Ворониною та Сергієм Пантюком

17 квітня 2019 року в нашому бібліотечному календарі відзначиться, як день зустрічі наших читачів з відомими в Україні дитячими письменниками: Лесею Ворониною та Сергієм Пантюком.

Леся Воронина – сучасна дитяча письменниця, журналістка, перекладачка. Юним читачам вона добре знайома як автор пригодницьких повістей «Прибулець з країни Нямликів», «Нямлик і балакуча квіточка», «Пригоди голубого папуги», «Хлюсь та інші», «Таємниця Чорного озера», «Таємне Товариство Боягузів, або засіб від переляку №9», «Таємне товариство Брехунів , або пастка для синьомордів», «Таємне товариство Ботанів, або екстрим на горі Підстава», іронічних детективів, об’єднаних у серію «Суперагент 000», які вони із задоволенням читають.

На засідання «Таємного товариства» Лесі Ворониної завітали учні 6-7 класів загальноосвітніх шкіл міста №15, 19, ОНВК №17, ЛІТ, колегіум, гімназія №1. Крім того на зустріч завітали вчителі української мови та літератури учбових закладів, батьки та всі бажаючі нашого міста.

Під час зустрічі відбулось і живе спілкування з письменницею. Леся Воронина розповідала про цікаві і незвичайні випадки зі свого життя, історії написання своїх творів та найцікавіші епізоди з них. Розповідаючи про свої захоплення, зізналася, що по-особливому любить равликів і навіть має вдома величезну колекцію цих слимаків у малюнках, кераміці, склі, дереві…

Дорослі та діти із захопленням слухали розповіді письменниці і з неменшим задоволенням задавали питання та отримували на них відповіді. Допитливість дітей на зустрічі не мала меж, вони були активними у запитаннях до Лесі Ворониної, адже задовго до зустрічі багато хто вже був знайомий із творчістю письменниці. Її книжку «Таємне Товариство Боягузів» включено до шкільної програми.

Радісною несподіванкою для всіх присутніх стала театралізована сценка епізоду повісті «Таємне Товариство Боягузів, або засіб від переляку №9» у виконанні актора народного аматорського театру юного глядача «Апельсин» Нікіти Даценка та бібліотекаря Наталії Дмітрієвої.

Чотирі зустрічі пройшли в дуже теплій атмосфері. А після заходів усі бажаючі мали змогу придбати книгу автора та взяти автограф у письменниці.

Неймовірно цікаві зустрічі відбулися учнів 3-4 класів колегіуму та ОНВК №17 з українським письменником, поетом, журналістом та громадським діячем – Сергієм Пантюком.

З першої ж хвилини зустрічі діти поринули у світ творчості письменника: тут були й ігри-руханки, і цікаві життєві історії, й жарти, й пізнавальні питання-відповіді… Разом із письменником рахували, декламували, римували, вчили скоромовки.

Читачі мали змогу у невимушеній безпосередній атмосфері поспілкуватися із письменником, пореготати, навіть поспілкуватися з справжнісіньким паном Перевертасом (пров. бібліотекар Галина Волкова). А ще діти активно і з задоволенням ставили запитання автору, в результаті чого – дізналися стільки несподіваних таємниць та одкровень від гостя. Усі бажаючі отримали спільне фото на згадку та книжки з автографом автора.

Сподіваємось, що зустрічі з Лесею Вороніною та Сергієм Пантюком залишать в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей.

Ми, олександрійці, щиро вдячні Лесі Ворониній та Сергію Пантюку за гарні книги, позитивні емоції, які вони дарують дітям своїми творами, і радують їх творчими зустрічами! Бажаємо пані Лесі та пану Сергію творчого натхнення, гарного настрою і цікавих ідей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.