Зустріч з письменниками та поетами літературного об’єднання «СТЕП» (м.Кропивницький)

Вже давно стало доброю традицією запрошувати письменників та поетів на гостину в Центральну міську бібліотеку ім. О. Пушкіна.

В перший день весни, 1 березня, в Арт-хол бібліотеки завітали письменники та поети літературного об’єднання «Степ» міста Кропивницький, яке має 80-тирічну історію, зокрема: Ольга Полевіна, Олександр Архангельський, донька Віктора Погрібного – Ольга Погрібна та Наталія Фесенко.

Гості поділилися своїми думками і враженнями про поезію, красу, кохання, а перепусткою для всіх, хто зібрався в бібліотеці були відкриті душі і серця, бо як писала Ліна Костенко: «Поезія – це завжди неповторність, в якій безсмертний дотик до душі».

Архангельський Олександр Дмитрович – поет, перекладач, член Національної спілки письменників України. Порадував присутніх жінок своїми віршами, які були присвячені 8 Березня.

Полевіна Ольга Миколаївна – керівник літературного об’єднання «Степ» міста Кропивницький, член Національної Спілки письменників України. Працює в різних жанрах: поезія, проза, літературна критика, публіцистика. Розповіла про натхнення творити поезію, що її надихає на створення поетичних рядків, а також зачитала свої вірші. Як керівник літоб’єднання запросила присутніх писати і надсилати свої вірші до редакції.

Ольга Вікторівна Погрібна − донька, Віктора Олексійовича Погрібного, детально розповіла про життєвий та творчий шлях свого батька, зачитала свої улюблені вірші та продемонструвала фотографії і відео з власного архіву Віктора Олексійовича.

Фесенко Наталія Федорівна − поетеса, автор поетичних збірок «Причетна до всього», «Жінка при надії», «На святі життя». Присутніх на заході порадувала авторським читаннями власного поетичного доробку та зачитала уривок зі свого нового роману.

Присутні отримали неперевершені позитивні емоції, насолоду, бо справжні митці пробудили в кожному людські почуття: і радість, і смуток, і віру, і надію, і любов.

Слова вдячності та подяки висловила директор Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи Троцюк Тетяна Володимирівна, побажавши гостям міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях, творчої енергії та натхнення, удачі, миру, тепла й добра!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.