2

Зустріч у рамках проекту «Україна читає дітям»

Книга – чудовий, дивовижний витвір людського розуму. Вона стала для кожного з нас такою ж необхідною, як земля, як чисте небо над головою, як хліб. Навіть важко уявити, як би люди жили без книг, без читання.

Недарма часто-густо трапляється так, що вчасно прочитаний твір підказує людині вибір життєвого шляху, професії. Буває й так, що силу цього «німого помічника» людина усвідомлює випадково. А саме книга допомагає у навчанні й самовихованні, збагачує знання, народжує мрії і вчить, як їх здійснити.

Тому теплого весняного дня у бібліотеці-філії №2 в рамках Всеукраїнського проекту «Україна читає дітям» відбулася зустріч дітей 4-Б класу НВК «ЗНЗ I-III ст..№12-ДНЗ» із незвичайною людиною, яку всі на селищі Олександрійському знають, пам’ятають її справи, гарною, чудовою жінкою, колишнім селищним головою, а на сьогоднішній час вчителем математики НВК «ЗНЗ I-III ст.. №12-ДНЗ» – Бандурко Тетяною Володимирівною.

Вона поділилася своїми думками з приводу того, яку роль відіграла в її житті книга, згадала свою першу прочитану книгу – «Українські народні казки», пригадала улюблених літературних героїв. В шкільні роки зачитувалася творами Олексія Толстого, Квітки-Основ᾽яненка, О. Кобилянської.

В юнацькі роки Тетяна Володимирівна захоплено читала твори Мітчелл. У студентські роки доводилось часто відвідувати бібліотеку і працювати в читальній залі. Саме в той час познайомилася з творами Жорж Санда, Колін Маккалоу, віршами В. Симоненка.

Тетяна Володимирівна розповіла, що їй подобаються книги про тварин. Дітей зацікавила розповідь гості за книгою Трублаїні «Шхуна Колумб». Під час живого, невимушеного спілкування жінка неодноразово наголошувала, що у її становленні величезну роль зіграла книга, тому що читання – це запорука успіху.

Закінчуючи свою розповідь Тетяна Володимирівна сказала, що життя швидкоплинне, але книгу не замінить ні телевізор, ні комп’ютер. Потрібно цікавиться літературою різної тематики. Тільки так можна стати освіченою, розумною, цікавою для оточуючих людиною.

Нікому з присутніх не хотілося, щоб ця зустріч закінчувалася. Багато цікавого для себе дізналися школярі, спілкуючись із Тетяною Володимирівною, а бібліотекар наголосила на тому, що варто все ж таки віддавати перевагу живому спілкуванню з друкованою чи електронною книгою, тому що читати завжди буде модно, сучасно, потрібно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.