2

Зробимо подарунок мамі своїми руками!

З наближенням весни у нас підіймається настрій! Сяє сонце, прилітають птахи, «прокидаються» дерева, а найголовніше – приходить чудове свято, Міжнародний жіночий день! Цей день вважається днем жіночої краси, ніжності, уваги до жінки, душевної мудрості.

Тому навесні починається приємна метушня в пошуках подарунків. Зараз досить поширене явище дарувати подарунки, зроблені своїми руками.

Тож, напередодні чудового весняного свята бібліотекар центральної міської бібліотеки Ланіна Олена завітала до семикласників ОНВК №17 з майстер-класом «Солодка мрія», метою якого було навчити дітей створювати красиві та смачні квіти з гофрованого паперу та цукерок, які стануть відмінним подарунком до 8 березня.

Присутні занурилися в захоплюючий світ творчості, освоїли нову техніку флористики «світ-дизайн» та реалізували свої творчі здібності, захоплено та старанно вирізали пелюстки майбутньої квіточки, а згодом поетапно складали всі її складові, декоруючи тайп-стрічкою.

В результаті, створені своїми руками квіти із цукерок вразили усіх учасників заходу. Це справжній сюрприз, який пізніше можна розібрати, а цукерки з’їсти. Цьому подарунку будуть раді всі представниці слабкої статі. Він поєднує в собі ніжність квітів та солодкість шоколаду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.