Золоті ключі Покрови

На Покрову в Україні відмічають аж чотири свята! Адже 14 жовтня – це День Покрови Пресвятої Богородиці, День Заснування Української Повстанської армії, День українського козацтва та День захисника України.

Чому всі ці події святкуються в один день? Чи не правильніше було б розподілити їх на інші дні? Це просто неможливо, адже вони поєднані не лише датою. Те, що чотири свята відзначаються саме у цей день – не випадковість, а сплетіння української історії та традицій, які ми продовжуємо підтримувати й сьогодні.

Напередодні свята Покрови, 7 жовтня, бібліотекарями Центральної міської бібліотеки для підопічних Олександрійського міськрайонного відділу пробації було проведено народознавчий діалог «Золоті ключі Покрови».

Присутні з цікавістю слухали розповідь бібліотекарів про історію виникнення свята, про традиції, що з ним пов’язані. Найбільший інтерес викликала розповідь про українське козацтво, улюбленим святом якого була Покрова. Деякі з учасників заходу долучилися до обговорення про це свято і навіть продемонстрували знання побуту та звичаїв козаків.

Наприкінці заходу присутнім був запропонований перегляд відео «Час згадати нашу славу, брате» та «День захисника України».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.