Знайомство з бібліотекою

Не дивлячись на мороз на вулиці, у працівників бібліотеки-філії №10 та учнів 1-А класу ЗНЗ №10, ранок середи видався спекотним, активним та насиченим, адже вони сьогодні знайомилися з Бібліотекою.

Бібліотека – це книжчин дім. Це довгі стелажі з книжками, які з’їхалися з усіх куточків нашої країни, це книжкові виставки попід стінами, це написані яскраві плакати, різні теки, картотеки. Тут і газети, і журнали, довідники, словники, енциклопедії та багато чого іншого, невідомого та неймовірно цікавого.

Про все це, дітлахи дізналися через незвичайний бібліотечний урок в умовах карантину. На зв’язку з дітьми була бібліотекар, яка розповіла дітям про відділи бібліотеки, про те, яким чином можна записатися до бібліотеки, познайомила з правилами поведінки у бібліотеці та правилами поводження з книгами.

І звичайно ж не обійшлося без цікавих завдань для дітлахів. Вони повідгадували загадки, відвідали Бюро казкових знахідок, допомогли розібратися з книгами, які були зайвими в тій чи іншій підбірці, з’ясували види книг та багато іншого.

На завершення бібліотечного уроку, дітлахи пообіцяли стати активними читачами бібліотеки та відвідувати гуртки, які працюють на базі нашої бібліотеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.