Зі спортом зростаємо, про здоров’я дбаємо

Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації. Традиційно День фізичної культури та спорту України відзначається у другу суботу вересня.

Вперше це свято відзначали у 1994 році після виходу відповідного президентського указу.

Хто займається спортом чи фізичними вправами – той дбає про своє здоров’я!

Що ж найбільше полюбляють діти?!! Рухатися, стрибати, бігати, гратися, змагатися…Тому кращим другом для дітей був і залишається спорт.

У цьому пересвідчились учні 5-х класів НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 -. спеціалізована школа” під час спортивно-ігрових перегонів «Зі спортом зростаємо, про здоров’я дбаємо», які для них підготували і провели бібліотекарі центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна.

Дітвора була у захваті від казкових героїв – хороброго Котигорошка, дівчинки Василинки та яскравого і харизматичного Змія Гориновича.

Під час заходу говорили про видатних українських спортсменів і їх досягнення, правильне і корисне харчування, про активний відпочинок, зарядку тощо. Присутнім було цікаво дізнатися про спортивні захоплення відомих письменників. Так, наприклад, Лев Толстой виявився відомим велосипедистом та вправним вершником, Артур Конан Дойл був азартним мотоциклістом та лижником, а Джек Лондон, Ернест Хемінгуей та Джордж Байрон захоплювалися боксом. А ще говорили про літературних спортсменів – силача Хороброго Кравчика, туристку Герду, бігуна Маленького Мука, шахіста Крокодила Гену та боксера Шерлока Холмса.

Кульмінацією свята стали спортивні естафети, командні змагання із м’ячами, кеглями та скакалками. У підсумку – перемогла дружба!

Завершили свято піснями про спорт і здоровий спосіб життя, а запальний танок від Змія Гориновича та Котигорошка зарядили всіх присутніх енергією на всі вихідні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.