Згадаємо тих, хто ворога здолав

День Перемоги – свято «зі сльозами на очах»! Адже цей травневий день 1945 року увійшов в історію людства як свято Миру, свято визволення планети від нацизму.

Напередодні свят, які ми відзначаємо 8 та 9 травня, дев’ятикласники НВК “ЗНЗ I-III ступенів № 9-спеціалізована школа” взяли участь у заході «Згадаємо тих, хто ворога здолав».

6 травня працівники центральної міської бібліотеки для дітей здійснили екскурс в історію, познайомивши старшокласників з історичними подіями, пов’язаними з Другою Світовою війною..

Захід супроводжували: відеопрезентація «І живуть у пам’яті народу ті, що не вернулися з війни», презентація книжкової викладки «Ви йшли до Перемоги, а за Вами йшла весна…», відеоролики з піснями та театралізована сценка «Лист до тата». Діти змогли подивитися на історичні події тих часів очима солдата, та дізналися якою ціною дісталася Перемога.

Вшанувавши пам’ять загиблих і померлих воїнів-визволителів хвилиною мовчання, присутні учні дійшли висновку, що з роками не забуваються гіркі уроки війни. Будемо пам’ятати і не забувати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.