Здоровий сон під час війни

В умовах постійної тривоги і небезпеки для життя, заснути буває непросто.

Порушення сну – поширена реакція організму на стрес. Безсоння, нетривалий сон і нічні кошмари впливають на самопочуття та фізичне здоров’я людини. Адже сон є базовою потребою організму й ним не можна нехтувати, навіть під час війни. Але як можна розслабитися під частими сиренами, до того ж страшно проспати повітряну тривогу?!

Як забезпечити повноцінний сон в умовах війни? Про це говорили 18 квітня із психологом Вадимом Нємовим в рамках щотижневих зустрічей «Діалог з психологом».

Фахівець навів цілий ряд методів релаксації, заспокоєння і самоконтролю, завдяки яким люди зможуть підготувати себе до спокійного сну. До того ж, психолог порадив як правильно облаштувати безпечне й зручне місце для сну, що є однією з важливих умов гігієни сну.

Темою наступної зустрічі буде «Професійне вигорання»! Тож, якщо ви відчуваєте, що вам потрібна психологічна допомога, чи у вас виникли питання до психолога – запрошуємо вас на безкоштовну зустріч із Вадимом Нємовим, яка відбудеться 25 квітня 2022 року о 15.30.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.