Збройні сили України – воля, сила, міць країни

Сильні та мужні, спритні та кмітливі, веселі та винахідливі – саме такими себе проявили в бібліотеці для юнацтва студенти Олександрійського державного політехнічного коледжу, учні ліцею інформаційних технологій та НВК №9 під час вечора військового патріотизму «Збройні сили України – воля, сила, міць країни».

Враховуючи сучасні обставини, в яких ми живемо, військові події на сході України, приклади мужності та героїзму наших військових і добровольців в зоні АТО, бібліотечні фахівці підключилися до вирішення проблеми державної ваги – залучення молоді до виконання військового обов’язку. Тому вечір військового патріотизму до Дня Збройних Сил України та до Дня визволення міста – найкращий привід для нинішніх юнаків позмагатися на краще знання військової слави Олександрійщини у поєднанні зі змаганнями на справжню чоловічу спритність, силу, витримку. Все це – заради виховання соціально-активних особистостей, справжніх чоловіків.

Під час заходу усім було і цікаво, і весело.

Швидко та ефективно допомогти своєму пораненому бойовому товаришеві, вміло вирахувати ворожого шпигуна серед своїх, активно виконувати доручення командира, витримати силу тиску під час польоту на спец. завдання та пройти перевірку на знання військових звань – вже сьогодні все це можуть наші юні хлопці та дівчата, за якими стоїть майбутнє нашої незалежної країни.

А привітали всіх учасників заходу з Днем визволення рідного міста та з Днем Збройних сил України танцювально-хореографічний гурт «Смайл» танцем «Ми – українці» та учениці ліцею інформаційних технологій піснею «Україна – моя любов».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.