Збережи себе для майбутнього!

Поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ (вірус імунодефіциту людини) і його кінцева стадія СНІД (синдром набутого імунодефіциту).

СНІД – найбільш небезпечна хвороба, смертельна для людини.

З 1988 року 1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом, що слугує справі зміцнення організованих зусиль у боротьбі з пандемією, яка поширюється у всіх регіонах світу.

5 грудня бібліотекарі дитячого Інтернет-центру, центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна, запросили восьмикласників ОНВК № 17 на відверту розмову «Збережи себе для майбутнього!», присвячену Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Бібліотекарі наголосили, що здоров’я – це одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя.

Школярі переглянули відеоролики «Захисти життя від СНІДу», «Чим живуть ВІЛ-позитивні підлітки» з яких дізналися про історію виникнення СНІДу, способи зараження, наочно побачили як розповсюджується ВІЧ в організмі людини та познайомилися з простими правилами безпеки.

Ще більше розібратись у темі учням допомогли вправи: у вправі «Ситуація» узагальнили те, що їм відомо про СНІД, у вправі «Дискусія» – добирали аргументи негативного та толерантного ставлення до хворих на СНІД.

Бібліотекар Додатко Н. познайомила з викладкою літератури «СНІД: загроза людству», яка може значно стимулювати учнів вести здоровий спосіб життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.