Засідання за «круглим столом» прийомних батьків та батьків-вихователів

Як відомо, одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії.

Тут не можна покладатися на випадковість, квапитися. Необхідно серйозно та відповідально ставитися до вибору майбутньої професії і батьківська підтримка особливо важлива.

10 грудня за ініціативи Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та в рамках проекту «Корекційно-розвиваюча студія «Сонячні зайчики» проведено засідання за «круглим столом» прийомних батьків та батьків-вихователів. Мета якого – профорієнтація та вибір професій дітьми-вихованцями та прийомними дітьми.

Своїми напрацюваннями у напрямку профорієнтації дітей та молоді поділилася фахівець із профорієнтації Олександрійського міськрайонного центру зайнятості О.П. Губа. Вона розповіла про різні типи професій та наголосила на тому, що дитина має самостійно визначати професію, яка їй подобається, а батьки повинні підтримувати її в цьому, і ні в якому разі не нав’язувати свої бажання.

Батьки мали змогу поспілкуватися між собою, обговорити питання виховання дітей, поділитися своїм досвідом вирішення проблемних питань щодо функціонування дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

До участі у засіданні за «круглим столом» були запрошені і психолог А. С. Чернявська, і фахівець із соціальної роботи Ю.А. Совгиря.

Майстер-клас «Різдвяний гномик», вніс свою чарівність напередодні новорічно-різдвяних свят. Виготовлення гномика виявилось досить цікаво, не складно та надзвичайно захопливе. Батьки-учасники майстер класу надихнулися та створення інших новорічних прикрас разом з дітками вдома.

Наприкінці зустрічі усі присутні обмінялись враженнями та емоціями з приводу всього побаченого та почутого. Батьки висловили впевненість, що уся інформація дуже корисна як для них так і для їхніх дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.