1

Запали щастям своє рідне місто!

Сьогодні, 20 березня, жителі всього світу відзначають Міжнародний день щастя. Дата святкування була обрана не випадково.

20 березня – День весняного сонцестояння, коли день дорівнює ночі і сонце світить однакову кiлькiсть часу практично на всій території земної кулi. Таким чином, цей день символізує рівне право на щастя кожного мешканця Землі.

Як щасливо відсвяткувати день щастя?

Королівство Бутан в Гімалаях вважається найщасливішою державою в світі. Начебто злидні в матеріальному плані, зате багатство – в плані духовному! Приблизно те ж саме можна сказати про бібліотекарів бібліотеки-філії №10. Вони багаті на вигадку, посмішку, фантазію та інші подібні речі. Відсвяткували цей день в бібліотеці бурхливо, цікаво і радісно.

Естафета щастя «Запали щастям своє рідне місто» включала в собі ряд різних заходів, а саме: спільно зі своїми улюбленими читачами створили відео-флешмоб «Я щаслива, щасливий, тому що…», на тумбах для реклами було розвішано листівки «Візьми собі шматочок щастя», а ще завітали до педагогічного колективу ЗНЗ №10 з листівками-щасливками. Гарний настрій створювали для мешканців мікрорайону роздаючи на вулиці «Смайлики щастя», а в бібліотеці створено фото-виставку «Так виглядає щастя».

Бібліотекарі щиро бажають всім і кожному бути щасливим! Нагадують, що навчитися радіти малому не так важко і під силу кожному з нас. Щастя і радість – це брати близнюки. Задовольняючись малим набагато легше отримати більше!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.