2

Заняття в Школі передової педагогічної майстерності на базі центральної бібліотеки ім. О.Пушкіна

10 січня 2017 року центральна бібліотека міста гостинно прийняла учасників Школи передової педагогічної майстерності для виховних груп продовженого дня (керівник – Лозова Ольга Іванівна).

Вході заняття було проведено прес-ревю «Світ педагогічних часописів», під час якого педагоги місцевих шкіл познайомилися з періодичними виданнями педагогічного спрямування, що містять наукові публікації, офіційні матеріали, методики викладання, розробки уроків, матеріали з позакласної роботи. Високий науково-теоретичний рівень журналів з педагогіки, їх практична спрямованість, актуальність і новизна розглянутих проблем, якість публікованих матеріалів, зробили їх популярними серед дослідників, фахівців, що підвищують свій професійний рівень, молодих і досвідчених педагогів та керівників.

Серед них такі видання, як: «Біологія», «Всесвітня література в сучасній школі», «Географія та економіка в сучасній школі», «Дивослово», «Зарубіжна література», «Краєзнавство. Географія, Туризм», «Математика», «Початкова освіта», «Психолог», «Українська мова та література», «Фізика», «Хімія» та багато інших, які отримує центральна бібліотека ім. О.С. Пушкіна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.