ЗаМаланимо на повну

Що вам подарує прийдешній рік: кохання, радість, смуток, чи, можливо, відправить вас у захоплюючу подорож?

На всі ці запитання, і, навіть, більше, знайшли відповідь наші юні щедрувальники з Олександрійського коледжу Білоцерківського національного аграрного університету, які завітали до бібліотеки для юнацтва та опинилися на запальному та веселому шоу «ЗаМаланимо на повну».

Ой, що тільки не довелося їм робити, щоб дізнатися яким буде прийдешній рік. І крупу рахували, і чарівні кораблики запускали, і на склянках ворожили.

Але, мабуть, найцікавішим та смачним водночас, було ворожіння на варениках. Адже, жоден з бажаючих не залишився без пророцтва на прийдешній рік: кому багатство, кому весілля, а кому і діток прийдеться глядіти.

А дівчатам пощастило найбільше, адже вони змогли за допомогою ворожіння «Воскові фігури», розгледіти образи своїх суджених. Щоправда, образи виявилися трішки схожими то на тварин, то на рослини. Та все ж, кожен побачив для себе те, що хотів побачити.

Ну і не обійшлося без розваг для хлопців. У конкурсах «Знайди і з’їж», «Розсміши козу» тощо, наші юнаки так порозважалися, що і Маланку з її свитою повеселили, і самі ледь не луснули від сміху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.