Залізним кроком у віки герої Крут ідуть

29 січня – День пам’яті героїв Крут.

Назва невеликої станції Крути, що розташована на Чернігівщині уздовж лінії Бахмач-Київ, ознаменувала відлік нового духовного злету нації, який уже протягом століття є національним символом для десятків поколінь борців за свободу та незалежність. У бою під Крутами полягли київські студенти й учні, що 1918-го стали на захист незалежності нашої Вітчизни.

Щоб зберегти пам’ять про цю героїчну подію в Центральній міській бібліотеці ім. О Пушкіна була проведена година-реквієм «Залізним кроком у віки герої Крут ідуть» для учнів олександрійської гімназії-інтернату. Учасники заходу слухали уривки з патріотичних творів, присвячених героям Крут та переглянули документальний фільм «Крути». Пам’ять полеглих Героїв вшанували хвилиною мовчання.

Студенти Олександрійського коледжу культури та мистецтв підготували та провели огляд-діалог біля книжкової виставки «Коли стають до зброї діти, народ цей – не перемогти», на якій представлені документи про подвиг українських юнаків, який навічно залишиться в історії як символ національної честі та нескореного духу нашої нації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.