Закохана у життя

24 вересня в Центральній міській бібліотеці зібралися поціновувачі мистецтва, учні шкіл, студенти коледжу культури на презентацію персональної виставки картин олександрійської художниці Тетяни Тарасенко.

Тарасенко Тетяна Миколаївна, народилася 5 жовтня 1988 року в Олександрії де проживає і сьогодні. Вчилася в ЗОШ №2 ім. Максима Горького, яку закінчила у 2005 році. З дитинства Тетяна мала любов до творчості. Створювала як листівки для мами на свята так і повноцінні малюнки. Сьогодні вона разом з коханим чоловіком виховує двох дітей, донечку Валерію і синочка Сергійка. Здавалося б життя склалося як мріялося, але Тетяні не вистачало відчуття самореалізації як особистості.

Минулого року, згадуючи дитячі мрії, Тетяна зрозуміла, що не реалізувала одну і взялась за пензлик. Вона самостійно вивчила основні ази малювання, опанувала різні техніки. Спочатку пробувала малювати гуашшю на папері, потім спробувала акрил і була вражена його яскравістю, палітрою кольорів. Їй швидко захотілося створювати великі картини, здатні стати окрасою сучасного інтер’єру. Так з’явилася перша картина – Зимовий пейзаж. Після її створення Тетяна зрозуміла, що знайшла своє покликання, малювання стало невід’ємною частиною повноцінного життя молодої художниці.

Менш ніж за рік їй вдалося створити понад 30 картин.

Сьогодні, перша персональна виставка картин Тетяни Тарасенко «Закохана у життя». Як бачимо, найбільше Тетяна любить малювати природу, у неї вдало і реалістично виходять квіти. До малювання Тетяну надихає любов. Як говорить вона сама: “Натхнення я беру в кожному прожитому дні, мене надихають очі моїх рідних, щасливі посмішки моїх дітей, кохання і підтримка чоловіка”. У кожну свою роботу Тетяна вкладає часточку своєї душі.

Виставка буде тривати до кінця жовтня. Запрошуємо ознайомитися з творчістю Тетяни Тарасенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.