Захисники рідної землі

З метою військово-патріотичного, національного виховання та формування в учнівської молоді патріотизму, загальнолюдських цінностей і моралі, напередодні Дня захисника України, 11 жовтня 2018 року в центральній міській бібліотеці ім. О. Пушкіна була організована зустріч студентів політехнічного коледжу з воїном-учасником АТО.

Сергій Чередніченко (колишній випускник цього навчального закладу) розповідав про події на Сході України, про героїзм та значні втрати молодих бійців, про визволені від сепаратистів міста та села, визначні місця, які зруйнуванні до невпізнання.

Гість щиро відповідав на всі запитання студентів, хоча було видно, як важко пригадувати події, які багато в чому змінили не тільки погляди на життя, а й на важливість таких загальнолюдських цінностей і рис, як доброта, співчуття, самопожертва.

Ця зустріч нікого не залишила байдужим. Присутні не могли стримати сліз, слухаючи учасника АТО.

Саме такі зустрічі формують в молоді патріотичні почуття, виховують громадянина, патріота, який володіє глибоким розумінням громадянського обов’язку, готовий у будь-який час стати на захист своєї Батьківщини.

Всі учасники заходу вшанували пам’ять загиблих на сході України хвилиною мовчання.

Сподіваємося, що в найближчий час ця війна закінчиться, і в Україну прийде мир та спокій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.