Загиблим – світла пам’ять, живим – пошана!

Чотири роки відділяють нас від подій Революції Гідності – лютневих днів, коли кращі з кращих віддали своє життя за право жити у вільній державі.

Герої Небесної Сотні своєю жертовністю показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Тяжкі дні лютого 2014-го уже стали часткою історії, але емоції й спогади завжди житимуть у наших серцях. Ці дні назавжди змінили хід історії України.

22 лютого з нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні та наших земляків-героїв, які віддали своє життя за рідну землю, за Україну, їм, мужнім, незламним українцям та їхнім побратимам, чиї душі на небесах працівник бібліотеки-філії №2 для учнів 4-А класу (класний керівник Полова А. Г.) НВК «ЗНЗ I-III ст. №12-ДНЗ» організувала і провела урок мужності «Загиблим – світла пам’ять, живим – пошана!».

Бібліотекар нагадала присутнім про ті трагічні події на Майдані, коли відійшли у вічність найкращі люди України, люди високого духу. Україна оплакує своїх героїв, матері оплакують синів і дочок, діти – батьків. Пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє.

Дуже уважно, зі сльозами на очах, присутні подивилися відео-хроніку під мелодію жалібного гімну Майдану «Гей, пливе кача», відеоролик «Їх імена пам’ятає Олександрійська земля». Вони нагадали кожному про ті трагічні події, що відбулися чотири ріки тому. Ось вони перед нами, Герої Небесної Сотні. Вони згасли, як зорі, але житимуть в нашій пам’яті вічно.

Крім цього, до заходу було організовано інформаційний стенд «Герої не вмирають, просто йдуть в небо….» та книжково-ілюстративну викладку літератури «Ви першими стали за гідність, за волю».

Захід пройшов в атмосфері патріотизму та болю за тими, хто не вагаючись, ціною власного життя заплатив за право жити у вільній, демократичній, правовій державі. Почуте і побачене під час зустрічі-вшанування викликало щирі почуття в учасників.

Герої не вмирають, вони завжди будуть в наших серцях! Слава Україні! Героям Слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.