З любов’ю до Олександрії живу, і мрію, і творю

Незважаючи на вихідний в бібліотеці-філії №10 було весело та гамірно, адже сюди на гурман свято «З любов’ю до Олександрії живу, і мрію, і творю» завітали учні 8-А класу ЗНЗ №10.

Розпочалося все з куштування «Літературних вареників», а потім слово взяли гості бібліотеки – поети, члени літературно-мистецького клубу «Джерело» Кобарь Зоя Костянтинівна та Півень В’ячеслав Михайлович.

Хоча на гостей чекали окрім «Літературних вареників», і «Бібліотечний вінегрет», і «Казковий узвар», і «Бібліотечний антракт» та сьогодні їм до смаку припала вишукана та неперевершена страва на всі віки на всі століття – поезія.

Учасники заходу спілкувалися з поетами, слухали уривки з їх нових творів, задавали питання, на які ті щиро і залюбки відповідали. І як же не сказати про естетичну насолоду учнів від спілкування з авторами. Гості розповідали про смішні випадки в їх роки навчання в школі, які витівки вони витворяли навчаючись, особливо В’ячеслав Михайлович.

Дотепер немає відповіді на питання, в чому секрет поетичних чарів. Поезія залишається загадкою. Тим більше вона вабить читачів, і бібліотекарі сподіваються, що сьогодні кожен знайшов собі поета до душі. А ще, всі присутні отримали заряд гарного настрою та стали трішечки щасливішими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.