З колиски до книжки

Книга відкриває перед людиною безмежний світ науки, відкриттів, пригод, недосяжних світів… Упродовж всього життя ми звертаємося до книги. Деякі залишаються в наших серцях назавжди.

23 липня працівники центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю. Гагаріна влаштували літературні посиденьки «З колиски до книжки».

До відділу з надання бібліотечних послуг користувачам-дітям дошкільного віку та учнів 1-4 класів завітали не тільки маленькі читачі бібліотеки, а і їх більш дорослі сестрички – Таламан Анастасія та Крамаренко Олександра. Дівчата поділилися своїми спогадами про перший день в бібліотеці, розповіли про свої улюблені книжки та почитали своїм молодшим братикам та сестричкам. Для читання спільно було обрано книгу Наталки Поклад «На веселій вулиці». Діти із задоволенням слухали та й самі залюбки читали в ролях.

Під час читання діти гуртом розглядали ілюстрації до книги, обговорювали прочитане та відгадували кросворд до книги. А наостанок, познайомилися з викладкою новинок дитячих книг, яку підготували для них бібліотекарі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.