ЮРИДИЧНА ПРИЙМАЛЬНЯ В БІБЛІОТЕЦІ:СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯ

Щодня ми зіштовхуємося із безліччю життєвих питань на перший погляд простих, які дуже часто можуть перетворюватися у складні проблеми.

Кожен з нас може безкоштовно отримати консультацію юриста.

Так, абсолютно кожен!

Саме з цією метою на базі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС діє юридична приймальня від Олександрійського місцевого центру з надання БВПД. 13 січня на індивідуальну консультацію до досвідченого професіонала Поповича Володимира Сергійовича звернулась жителька м. Олександрії з питанням про соціальне забезпечення та перерахування субсидії. Юрист надав ґрунтовні відповіді та презентував буклети на правову тематику.

Запрошуємо всіх бажаючих звертатись з різних правових питань до юриста, який приймає в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС:

– перший та третій четвер кожного місця з 10:00 до 12:00 год в читальній залі, за адресою: вул. Григорія Усика, 41;

– другий та четвертий четвер кожного місяця з 10:00 до 12:00 год на абонементі, за адресою: вул. Перспективна,14.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

Також можна звернутися до Олександрійського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м. Олександрія, вул. Першотравнева 51, тел.(05235) 7-04-40, 7-04-04.

Вам потрібна порада юриста? Тоді чекаємо вас в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.