ЮРИДИЧНА ПРИЙМАЛЬНЯ В БІБЛІОТЕЦІ: Соціальні виплати для ВПО

Система надання безоплатної правової допомоги працює для того, щоб кожна людина мала можливість захистити свої права.

Отримати безоплатну первинну правову допомогу мають право усі громадяни України, у тому числі біженці чи особи, які потребують додаткового захисту.

Так, 21 квітня, до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС на консультацію до спеціаліста Олександрійського місцевого центру з надання БВПД Поповича Володимира Сергійовича звернулися жителі міста та внутрішньо-переміщені особи з м. Харкова із питанням як отримати соціальні виплати для ВПО та трудові відносини переміщених осіб в умовах воєнного стану.

Запрошуємо всіх бажаючих звертатись з різних правових питань до юриста, який приймає в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС щовівторка та щочетверга з 10:00 до 12:00 год в читальній залі, за адресою: вул. Григорія Усика, 41.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

Також можна звернутися до Олександрійського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м. Олександрія, вул. Першотравнева 51, тел.(05235) 7-04-40, 7-04-04.

Вам потрібна порада юриста? Тоді чекаємо вас в бібліотеці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.