ЮРИДИЧНА ПРИЙМАЛЬНЯ В БІБЛІОТЕЦІ: Перерахування пенсії пенсіонеру МВС

У наш час надзвичайно актуальним є питання щодо здійснення перерахунку пенсії військовослужбовцям, працівникам МВС, з урахуванням грошового забезпечення.

Разом з тим, задля швидкого вирішення проблеми слід звернутися за юридичною допомогою, оскільки завдяки професійному консультуванні можна швидко вирішити вашу проблему.

10 травня, до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС на консультацію до спеціаліста Олександрійського місцевого центру з надання БВПД Дегтярьова Максима Вікторовича звернувся житель міста з питанням перерахування пенсії пенсіонеру МВС.

Під час консультації, житель міста отримав РЕКОМЕНДАЦІЇ з даного питання. Розробили алгоритм дій, які необхідно виконати для перерахунку пенсії пенсіонеру МВС.

Запрошуємо всіх охочих звертатись з різних правових питань до юриста, який приймає в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС щовівторка та щочетверга з 10:00 до 12:00 год в читальній залі, за адресою: вул. Григорія Усика, 41.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

Також можна звернутися до Олександрійського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м. Олександрія, вул. Першотравнева 51, тел. (05235) 7-04-40, 7-04-04.

Запрошуємо до бібліотеки всіх, кому необхідна правова допомога!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.