ЮРИДИЧНА ПРИЙМАЛЬНЯ В БІБЛІОТЕЦІ: Найпоширеніші питання

Внутрішньо переміщені особи зараз найчастіше потребують юридичної підтримки.

Вони вирішують питання невиплати пенсій, одноразової допомоги, укладання договорів оренди, компенсації на сплату комунальних послуг, отримання спадщини, встановлення юридичних фактів тощо. Для швидкого вирішення проблеми слід звернутися за юридичною допомогою, оскільки, завдяки професійному консультуванні, можна швидко вирішити конкретну проблему.

17 травня, до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС на консультацію до спеціаліста Олександрійського місцевого центру з надання БВПД Дегтярьова Максима Вікторовича звернулася переселенка з питанням оформлення допомоги для внутрішньо переміщеної особи.

Запрошуємо всіх бажаючих звертатись з різних правових питань до юриста, який приймає в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС щовівторка та щочетверга з 10:00 до 12:00 год в читальній залі, за адресою: вул. Григорія Усика, 41.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

Також можна звернутися до Олександрійського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м. Олександрія, вул. Першотравнева 51, тел. (05235) 7-04-40, 7-04-04.

Запрошуємо до бібліотеки всіх, кому необхідна правова допомога!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.