Юридична приймальня – вирішення правових питань

4 лютого, до читальної зали Центральної міської бібліотеки, в якій діє юридична приймальня, завітали громадяни нашого міста.

На питання щодо порядку відшкодування матеріальної та моральної шкоди завданої злочином, про підвищення пенсії з 1 січня 2021 року, а також про соціальний захист у разі настання безробіття надав відповіді Попович Володимир Сергійович – спеціаліст Олександрійського місцевого центру з надання БВПД.

Шановні олександрійці та користувачі бібліотеки! Запрошуємо Вас звертатись з різних правових питань до юриста, який приймає в читальній залі Центральної міської бібліотеки перший та третій четвер (за адресою: вул. Григорія Усика, 41) та на абонементі (за адресою: Перспективна,14) – другий та четвертий четвер кожного місяця з 10 до 12 години.

Також можна звернутись до Олександрійського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м.Олександрія, вул. Першотравнева 51, тел. (05235) 7-04-40, 7-04-04. Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.