1

Юридична приймальня – консультації

Кожна людина має громадянські й політичні права та свободи, але поряд з цим важливою проблемою сучасного світу є правова обізнаність громадян.

На базі Центральної міської бібліотеки працює юридична приймальня Олександрійського центру БВПД, де кваліфіковані юристи завжди готові надати юридичну допомогу кожному хто її потребує.

Так, до юридичної приймальні, 27 травня, завітали громадяни нашого міста. Про спадкування, стягнення аліментів на дитину, зміни щодо порядку надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг – на всі ці запитання відповідав Попович Володимир Сергійович – спеціаліст Олександрійського місцевого центру з надання БВПД.

Запрошуємо всіх бажаючих звертатись з різних правових питань до юриста, який приймає в Центральній міській бібліотеці:

– перший та третій четвер кожного місця з 10:00 до 12:00 год. – в читальній залі, за адресою: вул. Григорія Усика, 41;

– другий та четвертий четвер кожного місяця з 10:00 до 12:00 год. – на абонементі, за адресою: Перспективна,14.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

Також можна звернутися до Олександрійського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м. Олександрія, вул. Першотравнева 51, тел.(05235) 7-04-40, 7-04-04.

Звернутися можна з будь-яких правових питань – комунальні послуги, соціальні виплати, захист трудових прав, кредити тощо.

Якщо є сумніви, як вчинити у тій чи іншій ситуації, краще заздалегідь проконсультуватися з юристом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.