Юридична допомога

До юридичної приймальні, що почала діяти на базі сектору абонемент Центральної міської бібліотеки, 28 січня, завітали громадяни нашого міста. Серед них: пенсіонери, робітник залізниці та викладач коледжу.

Розірвання шлюбу, право на пенсію, визначення права власності на земельну ділянку, а також що робити, якщо не отримуєш відповіді на звернення до органів влади, саме на такі запитання відповідав Попович Володимир Сергійович – спеціаліст Олександрійського місцевого центру з надання БВПД.

Шановні олександрійці та користувачі бібліотеки! Запрошуємо Вас звертатись з різних правових питань до юриста, який приймає в читальній залі Центральної міської бібліотеки перший та третій четвер (за адресою: вул. Григорія Усика, 41) та на абонементі (за адресою: Перспективна,14) – другий та четвертий четвер кожного місяця з 10 до 12 години.

Також можна звернутись до Олександрійського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м.Олександрія, вул. Першотравнева 51, тел. (05235) 7-04-40, 7-04-04. Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.