Юридична допомога в бібліотеці

Сьогодні, 11 лютого, в Центральній міській бібліотеці відбулося юридичне консультування.

Правовою допомогою скористались 3 користувачі бібліотеки, які отримали індивідуальну кваліфікаційну відповідь з питань: складанні кримінально-процесуальної заяви; поради з оренди квартири; виконання рішення про стягнення аліментів.

На всі ці запитання відповідав Попович Володимир Сергійович – спеціаліст Олександрійського місцевого центру з надання БВПД.

Правова освіта населення є актуальною тематикою серед користувачів книгозбірні, тому консультація юриста в бібліотеці – це реально!

Запрошуємо вас звертатись з різних правових питань до юриста, який приймає в читальній залі Центральної міської бібліотеки перший та третій четвер (за адресою: вул. Григорія Усика, 41) та на абонементі (за адресою: Перспективна,14) – другий та четвертий четвер кожного місяця з 10 до 12 години.

Також можна звернутись до Олександрійського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м .Олександрія, вул. Першотравнева 51, тел. (05235) 7-04-40, 7-04-04. Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.