Юний спікер

Можна мати велику популярність серед своїх друзів, бути веселим та дотепним, але виступаючи перед великою аудиторією червоніти і говорити з тремтінням у голосі. Тоді, на жаль, успіх дістанеться іншим.

Те саме можна сказати і про інші сфери життя. Вміння переконливо висловити точку зору, цікаво вести полеміку, вчасно та дотепно пожартувати, керувати своїми емоціями у спілкуванні з іншими людьми, зробить молодь назавжди впевненою у собі та цікавим співрозмовником. Керуючись цим, бібліотека для юнацтва в рамках «Школи лідерів», проекту «ДоброДій», провела тренінг «Юний спікер» для творчих студентів Коледжу Культури, які є учасниками цієї школи.

Неймовірні та нескладні прийоми захоплення уваги аудиторії, мистецтво робити компліменти різним категоріям людей, невербальне спілкування, вимоги до зовнішнього вигляду спікера, та як елементарно, без зайвих зусиль, можна побороти страх виступу перед слухачем, дізнались майбутні лідери. Бурхливе обговорення та влучні приклади з життя, які приводили тренер і молодь, допомагали краще зорієнтуватися в темі.

А закріпити пройдений матеріал юні спікери могли під час виконання практичних вправ, які допомагають впевнено й майстерно володіти словом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.