Юнь осягає закони

Щорічно 10 грудня у світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини.

Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації з прав людини. Декларація стала першим світовим документом, що сформулював положення про права людини.

До цієї дати працівники бібліотеки-філії №10 спільно зі спеціалістом Олександрійського центру правової безоплатної вторинної допомоги Анною Лунгою провели правовий ерудиціон «Юнь осягає закони». У ході розмови учні 9 класу ЗНЗ №10 отримали багато нової інформації з питань правової культури, правового захисту та законодавства України, ознайомились з нормативно-правовими актами, які регулюють права людини і громадянина.

Аналіз складних ситуацій, які трапляються в житті кожної людини, підтвердив важливість і необхідність формування правової культури, знання законів і вміння їх застосовувати.

Отже, від народження всі люди мають певні права, які гарантовані і захищаються державою. Їх потрібно знати й реалізовувати. Але важливо запам’ятати: поводитись слід так, щоб своєю поведінкою не порушувати прав іншої людини. Незнання закону не звільняє від відповідальності за вчинки, дії або бездіяльність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.