1

Його величність – Шоколад!

До Всесвітнього дня шоколаду в бібліотеці–філії № 3 по обслуговуванню дітей було проведено солодке свято «Його величність – Шоколад!».

Юні відвідувачі бібліотеки мали змогу познайомитись з історією появи шоколаду, його корисними властивостями та цікавими фактами, пов’язаними з цими чудовими солодощами. Читачі здійснили захоплюючу віртуальну подорож країнами, тісно пов’язаними з виробництвом шоколаду, та познайомились з надзвичайними музеями світу, де головним і єдиним експонатом є шоколад.

З допомогою бібліотекарів діти згадали величезну кількість назв цукерок та шоколадок, що пов’язані з дитячими книжками: Роальд Дал «Чарлі і шоколадна фабрика», Надійка Гербіш «Теплі історії до шоколаду», Дж. Гарріс «Шоколад», Дельфіна Перре «Я, вовк і шоколадки», Роберт Корм’є «Шоколадна війна», Габріель Зевін «Шоколадна принцеса», Жан-Філіпп Арру-Віньо «Шоколадні канікули».

Всі учасники заходу мали можливість взяти участь у конкурсі-дегустації «Вгадай на смак». Переможених в конкурсі не було, всі отримали шоколадні призи.

Смачним завершенням свята став «солодкий» стіл, який підготували бібліотекарі для малечі: діти ласували різними шоколадними солодощами, пили чай та весело спілкувалися.

Час промайнув непомітно, весело і цікаво, збагативши читачів новими знаннями та гарним настроєм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.