Його імя − підступний СНІД

СНІД не даремно називають «чумою» ХХІ століття, адже кожного дня у світі інфікується 15-16 тис. осіб, переважно молодого віку.

І прикро те, що ми, як і багато років тому, не хочемо повірити, що проблема СНІДу і його наслідків безпосередньо стосується кожного. Саме в цьому намагались переконати своїх користувачів працівники бібліотеки для юнацтва під час шок-уроку «Його ім’я − підступний СНІД».

Ніхто не залишився байдужим. Учні дізнались багато фактів, можливо і вже відомих, але, таких на які раніше і не звернули б увагу. Було докладно показано як впливає і які прояви ВІЛ в організмі та якими люди стають протягом всієї хвороби. Вся інформація подавалась відеоматеріалами, що дало змогу пройнятися ситуацією, що допоможе більш замислитися над своїм способом життя. На обличчях учнів був жах і сум від побаченого.

На шок-уроці розповідалось, також, про історію виникнення Дня боротьби зі СНІДом та про його символ – червону стрічку. Наприкінці уроку присутні отримали червоні стрічки та пам’ятки «10 основних фактів, які молодь має знати про ВІЛ та СНІД».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.