Європейський союз – дружня сім’я

«Для того, щоб почати велику подорож – потрібно зробити перший крок», – сказав Лао-Цзи.

Він не знав, що через багато років, ця фраза стане філософією Євроінтеграції України, де кожен громадянин повинен усвідомити свою Європейську приналежність.

Так, 17 січня в центральній міській бібліотеці ім. О. Пушкіна, в рамках діяльності Пункту європейської інформації для користувачів бібліотеки було проведено відеокруїз «Європейський союз – дружня сім’я».

Метою заходу було посприяти усвідомленню присутніми місця України серед інших країн, особливо Європи; допомогти зрозуміти важливість Європейського об’єднання, приналежність України до європейської сім’ї народів, закцентувати увагу на необхідності розширення знань про Україну, як можливого члена Євросоюзу; розповісти про Європейський Союз, країни, які в нього входять; сприяти формуванню нового європейського світогляду; сформувати моральні пріоритети, які визначають людину найвищою цінністю.

Під час відеокруїзу присутні мандрували країнами ЄС, щоб трохи ближче пізнати багатобарвне обличчя європейської культури, дізналися про історію утворення Європейського Союзу, про країни які входять в склад Євросоюзу та особливості святкування Дня Європи в Україні, а також переглянули цікаві та корисні відеосюжети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.