Яскрава, весела, щаслива, завзята Дитинства Планета

1 червня — це Міжнародний день дітей — найтепліше свято, яке тільки може бути.

Початок літа, як початок веселого, щасливого, активного життя, ідеально підходить для того, щоб знову і знову проявити любов до своєї дитини.

Бібліотекарі бібліотеки-філії №10 завжди беруть активну участь в організації та проведені дитячих свят. Ось і цей рік не став винятком. Для дітлахів мікрорайону Перемога, завдяки співпраці з громадською організацією «Нова Хвиля» та за підтримки депутата міської ради Дожджаника В.В. організували та провели бібліостихію «Яскрава, весела, щаслива, завзята Дитинства Планета».

Цього дня, всім було по справжньому жарко. І не тільки від сонечка, а від того, що діти гралися в ігри. Ні, не в телефоні…, а в ті, що багатьом з них не знайомі, що так колись любили діти – народні ігри, хороводи. Бібліотекарі змогли розказати та навчити, показали радість та красу різноманітних ігор. Це і «Що взяли з собою», і «Стоніжки», і «Наввипередки парами» і «Злови дракона за хвоста» та багато інших. Перерви між іграми заповнювалися танцювальними номерами які підготували вихованці ДНЗ №28. Звичайно ж ми не змогли обійти своєю увагою і супер сильних, надійних та найкращих захисників наших дітлахів – татусів. Перевірили їх спритність та надійність в конкурсі «Дуель картоплею». Але, для кожної дитини є в житті людина, дорожча від усіх. І це – Мама, яка все на світі може та вміє. В конкурсі «Одягни-Роздягни», вони показали всю свою майстерність, адже нелегка випала їм робота. Потрібно було руками, одягненими в господарські рукавиці, одягнути дитині кофтину та застібнути на ній 10 ґудзиків, а потім ще й зав’язати хвостика на голові. Та… наші матусі впоралися з цим завданням на раз.

По закінченню заходу діти отримали сертифікати на батути, солодощі, морозиво, та гарний настрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.