Якщо з книгою канікули, то сумувати ніколи

Обласна бібліо-акція для малюків та їхніх батьків «Читай, я буду слухати!» триває.

В ЦМБД ім. Ю.Гагаріна користуються популярністю голосні читання у форматі сторі-тайм (story-time) – дорослий читає вголос групі дітей.

А літо без книги – це сумно і не сучасно! Отже, голосні читання «Якщо з книгою канікули, то сумувати ніколи» зібрали маленьких читачів, бажаючих дізнатися щось нове та цікаве, весело та з користю провести вільний час.

Для дітей світ дивовижний своїми відкриттями. Однак не всі події приємні і зрозумілі. Наприклад, візит до лікаря лякає своєю невідомістю, до того ж, коли мама весь час повторює, що боятися нема чого – кожен злякається. У подібній ситуації опинилася і маленька Софійка, її чекає прийом у лікаря, куди вона відправилася з мамою.

Разом з головною героїнею дитячої книги «Софійка йде до лікаря» Ліани Шнайдер та Єви Венцель-Бюрґер читачі бібліотеки дізналися, що відбувається за дверима лікарського кабінету. Як вимірюють зріст і вагу, перевіряють зір і слух, проводять огляд. Прослухавши історію, діти перестають боятися лікаря, і візит до нього вже не завдасть психологічної травми.

Захоплюючу історію маленької непосиди Софійки, кольорові ілюстрації та зрозумілий сюжет – все це подарувала нашим читачам бібліотека.

Прочитавши книгу, всі присутні почали жваво її обговорювати, розповідати, що їм сподобалось, а що ні. Кожна дитина мала змогу поділитися особистими враженнями від прочитаного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.