1

ЯК НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ БУЛІНГУ

Що треба знати про булінг аби вберегти себе від знущань та щоб самому не стати булером?

На це питання знайшли відповідь учні шостих класів Ліцею інформаційних технологій – спеціалізованої школи ІІ ступеня під час інформаційного майданчика «Обернися – небезпека поряд».

Даний захід було проведено в рамках щорічної Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства», яка стартує саме сьогодні – 25 листопада. Зустріч було присвячено булінгу та кібербулінгу, які є одними з проявів насильства.

Бібліотекарі центральної міської бібліотеки м. Олександрії, спільно з фахівцями Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, інформативно розкрили школярам проблеми булінгу, провели вправи з метою формування правової культури через відтворення, симуляцію та пояснення життєвих ситуацій.

Отриману інформацію було закріплено переглядом соціального відеоролика про шкільний булінг, мета якого показати дітям, що вихід є. Якщо ви опинилися в ситуації булінгу чи кібербулінгу, ніколи не треба соромитися звернутися по допомогу до дорослих.

Варто пам’ятати, що важливим аспектом для дітей, які страждають від цькування у школі, є достатня любов, підтримка, здорові відносини у сім’ї, а також наявність активного соціального життя поза школою – участь у гуртках, наявність друзів із схожими інтересами тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.