Як козаки до бібліотеки ходили…

Історія України – це тисячолітня історія українського народу. Вона бере коріння з глибокої давнини. І не знати її, не шанувати її, просто неможливо. Бо тоді ми втратимо своє ім’я – український народ.

І зовсім не дивно, що в Україні є таке свято День українського козацтва. Адже саме козаки “написали” сторінки славної історії України.

Напередодні свята Покрови Пречистої Богородиці та Дня Українського козацтва в стінах бібліотеки-філії №10 пройшов час веселих випробувань «Як козаки до бібліотеки ходили…» для користувачів бібліотеки.

На початку заходу бібліотекар познайомила дітей з історією виникнення козацтва, з’ясували хто такі козаки, звідки походили, як виглядали, які мали відзнаки, як відпочивали, як воювали та які мали традиції. Також пригадали гетьманів України та головні козацькі заповіді.

На Січі поважні, авторитетні козаки, які не раз бували в боях, славилися силою, спритністю, мали гостре око, розумні голови, залюбки під час відпочинку брали участь у веселих змаганнях.

Тож, і наші юні козачати показували свою спритність, розум, кмітливість під час різноманітних конкурсів, а саме: «Як козаки картоплю збирали», «Як козаки на конях скакали», «Як козаки через річку переправлялись», «Як козаки стрибали», «Як козаки гуртувалися» та інші.

Хочеться звернутися до всіх дітей, щоб пам’ятали, що вони є нащадками славних українських козаків. То ж любіть Україну, шануйте її народ. Хай кожен із вас своїми добрими справами і вчинками доведе, що козацькому роду нема переводу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.