Web-перегони в бібліотеці

Інтернет є важливою і невід’ємною частиною сучасного життя і значно полегшує його темп.

Дуже зручно використовувати його будь-де і будь-коли, але не слід забувати про його іншу сторону, опубліковуючи особисту інформацію про себе чи своїх рідних ми наражаємось на небезпеку шахраїв, піддаємось Інтернет-фішингу та використанню приватної інформації без вашого відома.

Сьогодні відзначається День Безпечного Інтернету. Понад 140 країн світу підтримали ідею його святкування, бібліотека-філія № 10 також долучилась до його святкування. Разом з учнями 7-Б класу ЗНЗ №10 провели «Web-перегони в бібліотеці». Учасників перегонів познайомили з правила безпечного Інтернету, з Програмою «Безпека дітей в Інтернеті» та веб-сайтом «Он-ляндія – безпечна веб-країна».

Потім присутніх запросили взяти участь у самих «Web-перегонах». Долаючи сім крутих Інтернет-віражів, вони проявили кмітливість та вміння шукати вірну інформацію, а щоб все було справедливо, за чесним підкоренням складних питань, слідкував не менш чесний та справедливий суддя.

Перемогу отримала команда «Веселий Штурман». Все пройшло вправно та весело з неперевершеною атмосферою гри. По закінченню заходу ведучі побажали дітям мати власну самосвідомість та не губитися в бурхливих хвилях інформації і обов’язково перевіряти її.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.