Виставки члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України

21 травня в Центральній міській бібліотеці ім. О.Пушкіна м.Олександрія відбулося відкриття персональної виставки члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, учасника обласного творчого об’єднання майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Дивосвіт», майстра бісерного ткацтва з міста Олександрії Наталії Артюхової.

В ході презентації Наталія Сергіївна розповіла присутнім про історію винекнення бісеру та про його місце в житті людей багатьох поколінь.

На виставці «Бісерні прикраси» представлена колекція виробів у двох техніках: бісерне ткацтво та бісерне нанизування. В експозиції є декоративні жіночі прикраси з бісеру: гердани та силянки. Роботи майстрині вирізняються бездоганним виконанням та вмінням створювати найскладніші візерунки з різнокольорових намистинок.

Завершенням презентації став майстер-клас, який провела Наталія Сергіївна. Всі бажаючі мали змогу взяти в ньому участь. Це заняття виявилось дуже захоплюючим і цікавим. За допомогою майстрині вони спробували опанувати різні техніки цього рукоділля.

Виставка триватиме до 10 червня. Запрошуємо всіх бажаючих поринути в чарівний світ українських традиційних прикрас. Вхід вільний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.