Виставка «Стара Олександрія – батьківщина Дмитра Чижевського»

Мистецтво – воно завжди єдине і нероздільне… мистецтво об’єднує людей, дарує красу і радість.

Виставка картин – це завжди свято. Це можливість зустрітися з прекрасним, а особливо, якщо автори цих картин знаходяться серед нас.

11 вересня 2019 року в арт-холі Центральної міської бібліотеки відбулося відкриття неймовірно гарної  та довгоочікуваної для олександрійців художньої виставки «Стара Олександрія – батьківщина Дмитра Чижевського».

На початку квітня цього року до Олександрії завітали талановиті художники з міста Кропивницького на пленер, який був присвячений 125-річному ювілею всесвітньовідомого вченого-енциклопедиста, філософа, дослідника української і слов’янської літератур, уродженця Олександрії Дмитра Чижевського.

28 квітня виставку «Стара Олександрія – батьківщина Дмитра Чижевського» відкрили в Обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. Чижевського, а сьогодні з величезною радістю і гордістю відкрили її в нашому місті!

На презентації виставки були присутні колеги з ОУНБ ім. Д. Чижевського  та художник з м. Кропивницького В. Давидов.

Завідуюча  відділом мистецтв ОУНБ ім. Д. Чижевського  Світлана Анатоліївна Ушакова розповіла як виникла ідея створення такої виставки та  про саму експозицію – живопис, графіку художників Кропивницького. Зокрема, звернула увагу присутніх на твори Володимира Волохова, Андрія Хвороста, Валерія Давидова, Анатолія Кімнатного, Наталії Корнілової, Віктора Френчка, Ольги Краснопольської.

На виставці був присутній Валерій Давидов – член Національної спілки художників України з 2005 року, учасник багатьох всеукраїнських та обласних художніх виставок. Працює у напрямку реалістичного живопису: пейзаж, натюрморт, портрет, жанрова картина.

Головний зберігач фондів Олександрійського музейного центру ім. А. Худякової  Тетяна Вальчишена  цікаво розповіла про життєвий та творчий шлях Дмитра Чижевського, про ті місця де він народився, проживав та навчався.

В гарній творчій атмосфері відбулося відкриття виставки. Дивлячись на дивовижні роботи розумієш на скільки їх світ яскравий, красивий і світлий. У роботах багато душевного тепла, любові, радості. 

Щиро дякуємо всім-всім хто завітав на сьогоднішню виставку. Запрошуємо на перегляд виставки, яка триватиме до 1 грудня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.