Вишиванка – fashion

Сьогодні – Всесвітній день вишиванки. З кожним роком вишиванка набуває все більшої популярності як серед українців, так і серед іноземців, ба навіть голлівудських зірок!

Наш національний одяг надихає вітчизняних та закордонних дизайнерів створювати все нові і нові варіації традиційних українських візерунків… Ось так потрохи світ починає українізовуватись: ми приймаємо його, він приймає нас. І це тільки початок!

Тому, працівники бібліотеки для юнацтва спільно з молоддю (вихованцями Ліцею інформаційних технологій) вирішили приєднатися до параду вишиванок, але зробили це незвичайним способом – через library photo shoot під назвою «Вишиванка – fashion».

А яка патріотична фотосесія без прапора? Молодь створювала незвичайні оригінальні образи з величним семиметровим прапором України. А яскраві повітряні кульки синіх і жовтих кольорів, ще більше створили святковий настрій і додали молоді патріотичного запалу.

Також учні проявили свої художні здібності під час «Патріотичного аквагриму» та розмалювала один одного, зображаючи національні символи.

Велетенський український вінок також прикрасив молодіжний фотосет яскравістю та грайливістю кольорів. Українська веселка засяяла на подвір’ї Ліцею інформаційних технологій.

Сьогодні нас всіх об’єднує також і те, що ми у вишиванках, адже це не просто гарний одяг, так ми висловлюємо любов та шану до нашої Батьківщини. І молодь охоче долучилась до виконання наступного завдання «Ми серце нації», в ході якого, вони вишикувались у формі серця, як символу нашої любові.

Найкращі фото молоді тепер кружляють містом та країною у соцмережах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.