3

ВУЛИЧНА КНИЖКОВА PR-АКЦІЯ «Замість антидепресантів – книги»

Навіщо треба читати книги? Причин безліч.

Читання – ефективний спосіб розвинути розумові здібності, уяву, збільшити словниковий запас, допомагає поліпшити настрій, впоратися зі стресом, позбутися депресії. Кілька сторінок вранці або ввечері змінять ваше життя на краще.

27 червня, бібліотекарі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС, провели вуличну книжкову pr-акцію «У книг немає канікул».

Під час вуличної акції, ознайомили жителів та гостей міста з новинками літератури – історії української культури, звичаїв, побуту, також було представлено різноманітну нову художню літературу.

Завдяки участі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС в Програмі поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги, у 2021 році книгозбірня отримала нові сучасні видання – це 684 книги різної тематики і жанрів: історія й народознавство, мовознавство, мистецтво, техніка, нон-фікшн, художня література для дітей та дорослих українських і зарубіжних авторів.

Запрошуємо до знайомства з книгою в Центральну бібліотеку Олександрійської міської ЦБС за адресою: вул. Перспективна, 14.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.