1

ВУЛИЧНА КНИЖКОВА PR-АКЦІЯ: НОВИНКИ ЛІТЕРАТУРИ ВІД УІК

«Випадкова зустріч з гарною книгою може назавжди змінити долю людини» (Марсель Прево).

Найтепліша та найблагодатніша пора року – це, звичайно ж, літо, яке радує нас своїми барвами, різноманітними квітами та теплими усмішками.

Сьогодні, 20 червня, бібліотекарі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС, теж радували жителів міста вуличною книжковою PR-акцією «Новинки літератури від Українського інституту книги».

Бібліотекарі роздавали інформаційні буклети про роботу книгозбірні, популяризуючи новинки отримані бібліотекою за «Програмою поповнення фондів публічних бібліотек», закликаючи більше читати, поринаючи у чарівний та пізнавальний світ літератури.

Завітайте до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС за адресою: вул. Перспективна, 14 та ознайомтесь з книгою!

Завдяки участі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС в Програмі поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги, у 2021 році книгозбірня отримала нові сучасні видання – це 684 книги різної тематики і жанрів: історія й народознавство, мовознавство, мистецтво, техніка, нон-фікшн, художня література для дітей та дорослих українських і зарубіжних авторів.

Тож, запрошуємо вас обрати для себе найкращу книгу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.